صندلی مگنت تراپی

برند پلاریس

صندلی مگنت تراپی چه کاربردهایی دارد؟

به ساختن عضلات و ماهیچه های کف لگن کمک می کند

صندلی تسلاتک روشی غیر تهاجمی برای لیفت باسن را ارائه می دهد

این روش درمانی برای همه مناسب است و بدون بیهوشی و جراحی انجام می شود

یکی از مزیت های این دستگاه مدت زمان کم 30 دقیقه ای برای هر جلسه می باشد

استفاده از این روش درمانی موجب کاهش 19% میزان چربی به صورت متوسط می شود

با صندلی تسلاتک16% افزایش میانگین جرم عضلات را تجربه کنید

درمان بی اختیاری ادرار با استفاده از تکنولوژی (FMS) را امکان پذیر می سازد

صندلی تسلاتک رابطه جنسی مردان و زنان را بهبود می بخشد

FMSچیست؟

FMS (Functional Magnetic Stimulation) به معنای شبیه سازی تحریک عملکردی توسط میدان مغناطیسی است. در این تکنولوژی سلول های عصبی بدن از طریق القای جریان الکتریکی دچار واکنش می شوند که فواید بسیار زیادی دارد.


تغییرات سریع شدت میدان مغناطیسی باعث القای جریان الکتریکی در سلول عصبی(نورون ها) می شود. به این پدیده القای الکترومغناطیسی می گویند. هنگامی که جریان به یک مقدار خاص می رسد، به اصطلاح پتانسیل عمل نورون به دست می آید. این باعث می شود سلول عصبی دپلاریزه گردد، که در نهایت منجر به انقباض کامل عضلات می شود.


کاربردهای صندلی تسلاتک:

• ساختن عضلات و ماهیچه های کف لگن

• روشی غیر تهاجمی برای لیفت باسن

• مناسب برای همه، بدون بیهوشی و جراحی

• مدت زمان کم 30 دقیقه ای برای هر جلسه

• 19% کاهش میزان چربی به صورت متوسط

• 16% افزایش میانگین جرم عضلات


صندلی برای ناحیه لگن(Pelvic Area)

دستگاه Teslatechبرای درمان عضلات اطراف لگن که دچار سستی و ضعف شده اند ساخته شده است. از جمله کاربردهای این دستگاه درمان بی اختیاری ادرار با استفاده از تکنولوژی (FMS) تحریک عملکردی توسط میدان مغناطیسی است. این دستگاه از طریق ارسال پالس باعث انقباض عضلات کف لگن می شود. این روش درمانی برای بیماری های زیادی از جمله بی اختیاری ادرار، کمک به بیماران مبتلا به اختلال عملکرد جنسی و درد مزمن ناحیه لگن مناسب است. این تکنولوژی به علت اثرگذاری زیاد در افزایش قدرت و استقامت عضلات اسفنکتر (sphincter)و کف لگن بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این تکنولوژی همچنین تأثیر مثبتی بر رابطه جنسی مردان و زنان دارد که می توان به کمک به نعوظ، توانایی رسیدن به ارگاسم و انقباض فعال عضلات کشاله ران و گلوتئال اشاره کرد.

مکانیزم عملکرد RF پلاریس

صندلی FMS نورون‌های حرکتی را تحریک می‌کند و عضلات کف لگن را از طریق میدان‌های مغناطیسی و الکتریکی قوی و بسیار متمرکز کنترل می کند. از این طریق به نوعی یک ورزش فوق‌العاده پرتحرک برای بدن شبیه سازی می گردد که باعث می شود عضلات کف لگن قوی تر شوند و به بازسازی کلاژن و سوختن چربی کمک می کند. این تکنولوژی می تواند به طور موثر باعث بهبود و تقویت عضلات لگن شود، استحکام عضلات را بازگرداند و از این طریق برای رفع مشکلاتی مانند بی اختیاری ادرار، بیرون زدگی زیر شکم و شل شدن واژن به بیماران کمک کند.